Sistem Odası Kurulum Ve Taşıma

Günümüzde iş akış ve iş yapış şekilleri ile verilen hizmetlerin neredeyse tamamı bilişim sistemleri üzerinden gerçekleşmekte. Bu nedenle bilişim sistemleri, verinin işlenmesi ve saklanması ile sağlıklı bir şekilde yedeklenmesi hayati önem taşımaktadır.

Dolayısıyla tüm bu sistemlerin barınma yeri olan sistem odaları işletmelerin artık kalbi olmuş durumda.

Veriyi işleyen ve saklayan sunucuları barındıran sistemlerin sürekliliğinin sağlanması, sistem odasının ısı, nem, toz, yangın, su basması gibi her türlü olasılıklar için gerekli önlemlerin alınması gerekir.

Bumatek olarak yeni başlanacak küçük ölçekli bir iş için ihtiyaç duyulan ufak bir sistem odasından, çok büyük ölçekli işler için ihtiyaç duyulan büyük ölçekli sistem odalarının alt yapı, kablolama, soğutmasından kurulumuna, izleme sistemlerinden güvenlik önlemlerine kadar anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

Aynı şekilde hali hazırda kullanılan sistem odalarının taşınması veya düzenlenmesi ile sistem odanıza ihtiyaç duyduğunuz ölçüde izleme ve güvenlik önlemlerinin entegre edilmesi konularında da ihtiyaçlarınıza uygun şekilde hizmet vermekteyiz.

 

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?