Bulut Bilişim

İnternetin olduğu her yerde elektronik cihazlarınız aracılığı ile uygulamalarınıza, bilgi ve verilerinize kolayca ulaşabildiğiniz hizmetlerin tamamına Bulut Bilişim veya Bulut Teknolojisi denmekte.

Kuruluma gerek duymadan her yerden çalışma olanağı sunan bulut teknolojisi; yazılım, donanım ve veri barındırma hizmetlerini internette tek bir yapıda toplayarak işletmelerin çeşitli sorunlarına çözüm sağlıyor.

İşletme veya kişisel olarak bilgi ve verilerimizin internet ortamında saklanması işlemine verilen isim olan Bulut Bilişim, bize daha fazla depolama alanı, hızlı veri transferi, maliyet tasarrufu yapabilme gibi olanaklar tanımaktadır. İş gücünden ve zamandan tasarruf etmeyi sağlayan ve verilerin güvende olmasına olanak sunan bulut ile büyük şirketler için veri depolama işlemi daha kolay hale geliyor.

Maliyeti az, bakım istemeyen, ölçeklenebilir, yatırımlarımızı koruyan bir hizmet sistemi oluşturarak bireysel ve ticari işlerimizi kolaylaştırmaktadır.

Bulut Bilişimin Faydaları Nelerdir?
Maliyetleri düşürür.
Altyapı karmaşasını ortadan kaldırır.
Çalışma alanını genişletir.
Verileri korur.
İstenilen zamanda istenilen yerden bilgiye ulaşma imkanı verir.

Siz de şirketinizin veri ve bilgi kapasitesine göre dilediğiniz yerden dilediğiniz anda kullanabileceğiniz bulut sistemine sahip olabilirsiniz.

Sağladığımız Bulut Hizmetlerimiz Nelerdir?
Bulut Sunucu
Bulut Santral
Bulut Spam Filtre
Bulut HotSpot (5651 Loglama)
Bulut Backup

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?