Bakım ve Destek

Bilgi İşlem sürekliliğini sağlamak, mevcut teknolojik cihazlara müdahale, upgrade ve destek anlamında farklı seçeneklerle müşterilerimize hizmet vermek ve müşterilerimizin BT alt yapılarını oluşturan ürünlerin standartlara uygun bir şekilde çalışmasını sağlamak, sistem üzerinde yer alan ürünlerden oluşan alt yapı, iletişim ortamı ve ağını bir bütün halinde çalışır durumda bulundurmak ve sistemden en iyi performans değerlerini elde etmek amacıyla istenen hizmetleri sağlamaktır.

Uzaktan Erişim ile Destek Hizmeti
Sunucu veya ağ sistemlerinde oluşan problemler ya da bu sistemler için alınmak istenen teknik destek, internet üzerinden, uzaktan erişim metodları ile sağlanır.

Telefonda Destek Hizmeti
Telefon destek hizmetimiz ile derhal müşterinin talebini ve destek koşullarını inceler şayet telefonda çözülebilir bir durum söz konusu ise, sorun çözülerek çağrı hizmeti sonlandırılmış olur. Talep telefonda karşılanamıyor ise, müşteriye destek koşulları çerçevesinde, yerinde destek hizmeti verilir.

Yerinde Destek Hizmeti
Müşterilerin sorunlarına, sözleşme koşulları çerçevesinde 7 gün 24 saat yerinde destek verilir. Sorun giderilerek, talep yerine getirilmiş olur.

Bakım Anlaşmalı Destek Hizmeti
Anlaşmalı Bakım hizmetini alan müşterilerimize, sözleşme kapsamındaki ürünler için, sözleşmede belirten aralıklarda genel bakım hizmeti verilir. Bakım sırasında cihazların kontrolleri yapılır, varsa arızalar giderilerek, fiziksel bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede arızaya sebep olabilecek durumların önüne geçilmiş ve performansın korunarak iş devamlılığı sağlanmış olur.

Open chat
1
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?